Directed by:
Július MatulaCinematography:
Jaromír ŠofrComposer:
Dezider UrsinyCast:
Ondřej Havelka, Markéta Fišerová, Petr Haničinec, Karolina Slunéčková, Josef Haukvic st., František Filipovský, Svatopluk Skopal, Pavel Zedníček (more)Cast
Ondřej Havelka
Czechoslovakia
Best movies:
Saturnin (1994)
Strach má velké oči (1980) (TV movie)
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
Markéta Fišerová
Czechoslovakia
Best movies:
Krajina s nábytkem (1986)
O štěstí a kráse (1986) (TV movie)
Jako listy jednoho stromu (1979) (TV movie)
Petr Haničinec
Czechoslovakia
Best movies:
Tažní ptáci (1983) (TV movie)
Ubohý pan Kufalt (1981) (TV movie)
Král Krysa (1979) (theatrical recording)
Karolina Slunéčková
Czechoslovakia
Best movies:
Sňatky z rozumu (1968) (series)
Lucerna (1967) (TV movie)
Přišel na večeři (1981) (theatrical recording)
Josef Haukvic st.
Czechoslovakia
Best movies:
The Stolen Airship (1966)
The Jester's Tale (1964)
Herec (1988) (TV movie)
František Filipovský
Austria-Hungary
Best movies:
Hamlet (1986) (theatrical recording)
Lišák Pseudolus (1960) (TV movie)
Marecek, Pass Me the Pen! (1976)
Svatopluk Skopal
Czechoslovakia
Best movies:
Cyrano z Bergeracu (1986) (theatrical recording)
Major Case Squad (2014) (series)
Gazdina roba (1992) (theatrical recording)
Pavel Zedníček
Czechoslovakia
Best movies:
Tažní ptáci (1983) (TV movie)
Bratři Karamazovi (1981) (theatrical recording)
Silent Pain (1990)
František Husák
Czechoslovakia
Best movies:
Revizor (1971) (theatrical recording)
Jára Cimrman Lying, Sleeping (1983)
Sňatky z rozumu (1968) (series)
Jan Teplý st.
Czechoslovakia
Best movies:
Ubohý pan Kufalt (1981) (TV movie)
The Ear (1970)
Muž v pozadí (1995) (series)
Josef Hajdučík
Czechoslovakia
Best movies:
I Killed Einstein, Gentlemen (1969)
Behind the Scenes at the Pacific Hotel (1975)
Kto si bez viny (1963)
Jan Pohan
Czechoslovakia
Best movies:
Amadeus (1984)
Jako kníže Rohan (1983) (TV movie)
Witchhammer (1969)
Karel Augusta
Czechoslovakia
Best movies:
Run, Waiter, Run! (1980)
All My Compatriots (1968)
Joachim, Put It in the Machine (1974)
Karel Vochoč
Czechoslovakia
Best movies:
All My Compatriots (1968)
Návštěva z vesmíru (1977) (TV movie)
Kamenný řád (1975) (series)
Míla Myslíková
Czechoslovakia
Best movies:
Marecek, Pass Me the Pen! (1976)
The Cremator (1968)
My Sweet Little Village (1985)
Laďka Kozderková
Czechoslovakia
Best movies:
Love Between the Raindrops (1979)
Hubert the Smart Boy (1984)
Pohádka o mokrosuchém štěstí (1981) (TV movie)
Ferdinand Krůta
Czechoslovakia
Best movies:
Lucerna (1967) (TV movie)
Larks on a String (1969)
Closely Watched Trains (1966)
Tomáš Sedláček
Czechoslovakia
Best movies:
Král Krysa (1979) (theatrical recording)
Young Bohácek's Sufferings (1969)
Muži jdou v tmě (1975) (TV movie)
Olga Michálková
Czechoslovakia
Best movies:
Marecek, Pass Me the Pen! (1976)
Jára Cimrman Lying, Sleeping (1983)
Lenin, Lord and Mother (1990)
Blanka Křížová
Best movies:
Jak se budí princezny (1977)
Aféry mé ženy (1972)
Za trnkovým keřem (1980)