Czech Republic,
2020, 12 h 34 min
(Length: 54–62 min)
Cinematography:
Asen ŠopovComposer:
Juraj DobrakovCast:
Pavla Beretová, Stanislav Majer, Karel Dobrý, Pavel Kříž, Štěpán Kozub, Lukáš Melník, Bořek Slezáček, Marek Taclík, Tomáš Bambušek, Roman Vojtek, Nela Boudová, Filip Čapka, Barbora Horčičková (more)Episodes(13)
-
Krásné světlo (E01)
-
Kilometr pod zemí (E02)
-
Tichošlápek (E03)
-
Smrt v Tunisu (E04)
-
Pro nic za nic (E05)
-
17 vteřin (E06)
-
Rituál (E07)
-
Ohrožení (E08)
-
Kubelíkův případ (E09)
-
Kyselina (E10)
-
Všechny barvy léta (E11)
-
Konec tiskaře (E12)
-
Krvavý olej (E13)
Cast
Sarah Arató
Best series:
Klamstvo (2023) (series)
Červené pásky (2020) (series)
Druhá šanca (2022) (series)
Robert Stodůlka
Best series:
The Fury (2016) (series)
Místo zločinu Ostrava (2020) (series)
Slunečná (2020) (series)
Jan Lefner
Best series:
sKORO NA mizině (2020) (series)
Místo zločinu Ostrava (2020) (series)
Stíny v mlze (2022) (series)
Petr Vondráček
Czechoslovakia
Best series:
Tribes of Europa (2021) (series)
The Manor House (2014) (series)
Místo zločinu Ostrava (2020) (series)
Klára Miklasová
Czechoslovakia
Best series:
Nineties (2022) (series)
#martyisdead (2019) (series)
Chlap (2022) (series)
Táňa Malíková
Czechoslovakia
Best series:
The Markovič Method: Hojer (2024) (series)
Sex O'Clock (2023) (series)
Guru (2022) (series)
Petr Besta
Best series:
Match (2018) (series)
Místo zločinu Ostrava (2020) (series)
Modrý kód (2017) (series)
Claudia Vašeková
Czechoslovakia
Best series:
A Small Light (2023) (series)
Genius (2017) (series)
The Same Sky (2017) (series)
Pavlína Kafková
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Místo zločinu Ostrava (2020) (series)
Nanebevstoupení L. L. (1994) (series)
Rastislav Gajdoš
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Labyrint (2015) (series)
Místo zločinu Ostrava (2020) (series)
Kryštof Bartoš
Best series:
A Small Light (2023) (series)
Nineties (2022) (series)
Rédl (2018) (series)
Štepánka Fingerhutová
Czech Republic
Hana Vagnerová
Czechoslovakia
Best series:
Kancelář Blaník (2014) (series)
Actor (2020) (series)
The Line (2017) (series)
Kateřina Lojdová
Czechoslovakia
Best series:
The Life and Time of Judge A.K. (2014) (series)
Ďábel v Praze (1996) (series)
Útěk do Budína (2003) (series)
Daniela Bakerová
Czechoslovakia
Best series:
Nineties (2022) (series)
The Train of Childhood and Expectation (1985) (series)
Arabela (1980) (series)
Josef Kaluža
Czechoslovakia
Best series:
sKORO NA mizině (2020) (series)
The Defender (2021) (series)
The Line (2017) (series)
Petr Franěk
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Okresní přebor (2010) (series)
Actor (2020) (series)
Bohumír Starý
Czechoslovakia
Best series:
Wasteland (2016) (series)
Major Case Squad (2014) (series)
Head over Heels (2014) (series)
František Večeřa
Czechoslovakia
Best series:
Nineties (2022) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Místo zločinu Ostrava (2020) (series)
Josef Vrána
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
The Fury (2016) (series)